RB050L-60DDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB050L-60DDTE25
JLCPCB Part #
C2937652
Package
SMA
Description
100uA@60V 3A 560mV@3A 60V Independent SMA Schottky Diodes ROHS