MCR01MRTF1500
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR01MRTF1500
JLCPCB Part #
C308000
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS