R8006KND3TL1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R8006KND3TL1
JLCPCB Part #
C3281233
Package
TO-252
Description
1 N-channel 22nC@10V 4.5V 650pF 6A 800V 83W 900mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS