R6006JND3TL1
MFR.Part #
R6006JND3TL1
JLCPCB Part #
C6373631
Package
TO-252
Description
1 N-channel 15.5nC@15V 410pF@100V 600V 6A 86W 936mΩ@15V TO-252 MOSFETs ROHS