MCR50JZHJ182
MFR.Part #
MCR50JZHJ182
JLCPCB Part #
C19535902
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS