MCR25JZHF27R4
MFR.Part #
MCR25JZHF27R4
JLCPCB Part #
C19753465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS