MCR25JZHF18R2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR25JZHF18R2
JLCPCB Part #
C19537552
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS