MCR18EZPJ221
MFR.Part #
MCR18EZPJ221
JLCPCB Part #
C880947
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS