MCR18EZPF30R0
MFR.Part #
MCR18EZPF30R0
JLCPCB Part #
C308502
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS