LTR18EZPFLR750
MFR.Part #
LTR18EZPFLR750
JLCPCB Part #
C5665567
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS