MCR18ERTF1051
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR18ERTF1051
JLCPCB Part #
C19492783
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS