TRR03EZPF5360
MFR.Part #
TRR03EZPF5360
JLCPCB Part #
C4028567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS