LTR18EZPJ332
MFR.Part #
LTR18EZPJ332
JLCPCB Part #
C510207
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS