MCR10EZPF1004
MFR.Part #
MCR10EZPF1004
JLCPCB Part #
C308368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS