MCR10ERTF4752
MFR.Part #
MCR10ERTF4752
JLCPCB Part #
C20437587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS