BD18FD0WHFP-TR
MFR.Part #
BD18FD0WHFP-TR
JLCPCB Part #
C3750010
Package
HRP-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.8V 1mA 2A 32V 55dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HRP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS