MCR10ERTF2802
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR10ERTF2802
JLCPCB Part #
C19322023
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS