MCR10ERTF11R5
MFR.Part #
MCR10ERTF11R5
JLCPCB Part #
C19339382
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS