MCR100JZHJ7R5
MFR.Part #
MCR100JZHJ7R5
JLCPCB Part #
C19357482
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS