MCR100JZHJ4R3
MFR.Part #
MCR100JZHJ4R3
JLCPCB Part #
C19342667
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS