MCR03EZPJ512
MFR.Part #
MCR03EZPJ512
JLCPCB Part #
C153189
Description
100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS