MCR03EZPFX51R0
MFR.Part #
MCR03EZPFX51R0
JLCPCB Part #
C308278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS