SDR03EZPJ682
MFR.Part #
SDR03EZPJ682
JLCPCB Part #
C2091895
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS