MCR03EZPFX3401
MFR.Part #
MCR03EZPFX3401
JLCPCB Part #
C308248
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS