MCR03EZPFX3162
MFR.Part #
MCR03EZPFX3162
JLCPCB Part #
C308239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS