MCR03EZPFX2321
MFR.Part #
MCR03EZPFX2321
JLCPCB Part #
C308219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS