MCR01MRTJ430
MFR.Part #
MCR01MRTJ430
JLCPCB Part #
C19578756
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS