MCR006YRTJ562
MFR.Part #
MCR006YRTJ562
JLCPCB Part #
C19431052
Description
-55℃~+125℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS