MCR006YRTJ272
MFR.Part #
MCR006YRTJ272
JLCPCB Part #
C19466206
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS