MCR006YRTJ273
MFR.Part #
MCR006YRTJ273
JLCPCB Part #
C3956432
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS