MCR006YRTJ111
MFR.Part #
MCR006YRTJ111
JLCPCB Part #
C19611330
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS