MCR006YRTF18R0
MFR.Part #
MCR006YRTF18R0
JLCPCB Part #
C4082267
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS