ESR10EZPJ272
MFR.Part #
ESR10EZPJ272
JLCPCB Part #
C2074264
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.7kΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS