LTR50UZPFSR011
MFR.Part #
LTR50UZPFSR011
JLCPCB Part #
C20108991
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 11mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS