LTR18EZPFSR062
MFR.Part #
LTR18EZPFSR062
JLCPCB Part #
C20108971
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 62mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS