LTR18EZPF9R10
MFR.Part #
LTR18EZPF9R10
JLCPCB Part #
C6085086
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS