ESR25JZPJ222
MFR.Part #
ESR25JZPJ222
JLCPCB Part #
C2080965
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS