TRR01MZPF4301
MFR.Part #
TRR01MZPF4301
JLCPCB Part #
C4040334
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS