LTR100JZPJ104
MFR.Part #
LTR100JZPJ104
JLCPCB Part #
C6218772
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS