LTR100JZPF33R0
MFR.Part #
LTR100JZPF33R0
JLCPCB Part #
C4288547
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS