LTR100JZPF1501
MFR.Part #
LTR100JZPF1501
JLCPCB Part #
C5665391
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS