KTR25JZPJ242
MFR.Part #
KTR25JZPJ242
JLCPCB Part #
C4114806
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS