CR04335J
MFR.Part #
CR04335J
JLCPCB Part #
C4041547
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS