KTR25JZPJ151
MFR.Part #
KTR25JZPJ151
JLCPCB Part #
C4109733
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS