MNR14E0ABJ110
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR14E0ABJ110
Description
11Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS