RN73H2ETTD70R6B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD70R6B50
JLCPCB Part #
C4096545
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS