ESR25JZPJ910
MFR.Part #
ESR25JZPJ910
JLCPCB Part #
C4172241
Description
-55℃~+155℃ 667mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS