KTR18EZPF6803
MFR.Part #
KTR18EZPF6803
JLCPCB Part #
C510141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS