RB520SM-40T2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB520SM-40T2R
JLCPCB Part #
C253514
Description
1 Independent 10uA@40V 1A 200mA 40V 550mV@100mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS