PTZTE259.1A
MFR.Part #
PTZTE259.1A
JLCPCB Part #
C6630102
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1W 20uA@6V 6Ω 9.1V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS